بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران

بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران - سامانه بازاریابی ایده کاو

داشتن بانک اطلاعاتی شهرک‌های صنعتی های صنعتی ایران  و همچنین عزیزان صنعتگر، برای بسیاری از کسب‌وکارها اهمیت دارد. با داشتن بانک موبایل جامع، می‌توان از روش‌های بازاریابی تلفنی مانند پیامک انبوه، تماس تلفنی مستقیم، ارسال پیام در واتساپ و همچنین پیام انبوه صوتی استفاده کرد. برخی از اطلاعات این بانک به شرح زیر است.

 • لیست شهرک های صنعتی ایران
 • سامانه شرکت شهرک های صنعتی
 • بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی تهران
 • شرکت شهرکهای صنعتی ایران
 • سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران
 • مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران
 • سامانه شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان
 • سایت شرکت شهرکهای صنعتی تهران
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی چهاردانگه
 • بانک اطلاعات مشاغل شهرک صنعتی شمس آباد
 • کانال تلگرام کاریابی شهرک صنعتی شمس آباد
 • کانال کاریابی شهرک صنعتی نصیرآباد
 • بانک اطلاعات کارخانجات لبنی
 • کانال تلگرام شهرک رازی شهرضا
 • شهرک صنعتی لالجین
 • و موارد دیگر

در این مقاله توضیح می‌دهیم که چگونه و با چه روشی، بانک اطلاعاتی و بانک موبایل از شهرک‌های صنعتی ایران در سامانه بازاریابی ایده‌کاو استخراج شده است و با چه روشی می‌توانید دانلود کنید. لطفا مخصوصا ویدئوی اول رو با دقت مشاهده فرمایید و در صورت هر پرسش و یا ابهامی، لطفا با ما تماس بگیرید.

چگونه بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران در ایده‌کاو استخراج شده است؟

به صورت خیلی خلاصه، ما در ایده‌کاو (idekav.com)  به صورت مستمر از سال ۹۵ تا کنون در حال استخراج اطلاعات از تلگرام هستیم. تاکنون نزدیک به ۳ میلیون گروه تلگرامی رو شناسایی کردیم که می‌توانید شما (و یا ما به نیابت از شما) در سایت idekav.com جستجو بزنید و گروه‌هایی رو پیدا کنید که اعضای اون گروه‌ها، مشتریان خوبی برای شما هستند. کاری که ما انجام می‌دهیم این هست که بانک موبایل و اطلاعات اعضای این گروه‌ها رو برای فعالیت‌های بازاریابی شما ارسال می‌کنیم.

چنانچه نیازمند بارایابی یا کار در ضهرک صنعتی اصفهان هستید و یا به اطلاعات بروز از این شهرک نیاز دارید به بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی اصفهان مراجعه کرده و به اطلاعات لازم دست یابید.

لذا هر گروهی که در نتیجه جستجو مشاهده می‌کنید رو به سبد خریدتون اضافه می‌کنید و در نهایت بانک موبایل اعضای اون گروه‌ها رو دانلود می‌کنید. توصیه می‌کنم حتما بخش‌های بعدی این مقاله و مخصوصا ویدئوهای بعدی رو مشاهده بفرمایید. مثلا در جدول زیر، گروه‌هایی آمده است که مدیران و کارکنان شهرک‌های صنعتی و صنعتگران عزیز، اکثرا در این گروه‌ها عضو هستند. با درخواست شما، بانک شماره موبایل اعضای گروه‌های زیر که صنعتگران و مدیران و کارکنان شهرک‌های صنعتی در این گروه‌ها عضو هستند، به صورت فایل اکسلی از شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و غیره برایتان ارسال می‌شود.

دانلود رایگان بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران

عنوان گروه

توضیحات گروه

شهرک های صنعتی شرق تهران

لبنیات و نوشیدنی ها و صنایع وابسته کل کشور

لینک:لطفا بالینک گروه کارشناسان صنعت غذا و مسولین فنی کارخانجات صنایع غذایی را دعوت فرمایید ..تشکر  با لبنک کارشناسان صنعت لبنیات و اشامیدنی کل کشور را دعوت کنید ..

فعالان صنایع غذایی

گروه بزرگ فعالان صنایع غذایی جهت عضویت در گروه فعالان صنایع غذایی روی لینک فوق کلیک کنید در این گروه از تمامی فعالان صنعت غذا دعوت به عمل امده از جمله تولید کنندگان ، مسولین فنی، دستگاه سازان و استاید دانشگاهی

فعالان صنعت پلیمر ایران

شهرک صنعتی امیر کبیر

لینک گروه شهرک امیرکبیر   تبلیغات تنها در روزهای جمعه مجاز میباشد.  انجام مباحث صنعتی، فنی، قطعه سازی و … به اشتراک گذاری دانش و تجربه

کانون مدیران شهرک صنعتی اشتهارد

نیازمندیهای سنگ رضوانشهر و نجف آباد

شهرک صنعتی رضوانشهر  شهرک تخصصی سنگ ایران  نیازمندیهای سنگ خود را اینجا مطرح کنید  تبلیغات بیش از 2عکس ممنوع میباشد

تلاشگران صنعت غذا

صنعت چاپ ،کاغذ ، کارتن و ماشین آلات

صنعت بازیافت

اولین وبزرگترین سوپرگروه فعالان صنعت بازیافت با اعضای واقعی وفعال   مسئولیت داد و ستد به عهده فروشنده و خریدار است و گروه فوق، هیچ مسئولیتی در قبال آگهی های منتشر شده ندارد.

«شیپور فشافویه و شهرک صنعتی شمس آباد»

چت =ممنوع گذاشتن پیام نامربوط=حذف تبلیغ روزی دوبار یک عکس ومتن بیشتر باشد

گروه سی ان سی کاران شهرک صنعتی چهاردانگه

شهرک صنعتی شبسترشندآباد

این گروه جهت  معرفی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی ،اخبار و اطلاعات شهرک صنعتی  ایجاد شده .لطفا انتقادات وپیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. 

صنعتگران ایران

بزرگترین اجتماع صنعتگران ایران با بیش از ۳۰۰۰ صنعتگر جهت معرفی محولات خود

تبلیغات شهرک صنعتی شمس آباد

گروه فوق در محدوده شهرک صنعتی شمس آباد تشکیل گردید  و هدف معرفی و فروش  محصولات تولیدی و بازاریابی  صرفا در سطح دوستان وهمکاران در شهرک میباشد  .هر نوع کالا و خدمات  خودرا در گروه وبه اشتراک بگذارید.

شهرک صنعتی خاوران

لیزرهای صنعتی ایران

رسانه فراگیر #لیزرهای_صنعتی_ایران‏ معرفی فناوری، تجهیزات و ماشین‌آلات لیزر با کارشناسان، فعالان و علاقه‌مندان ترویج کسب و کار سالم  بهبود وضع اشتغال نشر دانش فنی رونق بازار زکات‌ علم نشر آنست تبلیغ: یکشنبه، سه‌شنبه

شهرک صنعتی چهاردانگه

برای توسعه وپیشرفت صنعت

نیازمندیهای شهرک صنعتی عباس آباد

نيازمنديهاي شهرك صنعتي عباس آباد

رازهای پشت پرده شهرک صنعتی اشتهارد

رازهایی از پشت پرده و فساد سازمان یافته مدیران شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد  عضویت از طریق دیگر اعضا امکان‌پذیر است

گروه جامع مدیران صنایع

گروه تخصصی تحقیق و توسعه صنایع غذایی کشور

تولیدکنندگان شهرک صنعتی اشتهارد

باشگاه صنایع شیمیایی ایران

✳️ باشگاه صنایع شیمیایی ایران    گروه علمی کاربردی در فضای تجاری و صنعتی   گروه اختصاصی برای خرید ، فروش ، معرفی و تبلیغات آزاد مواد و محصولات شیمیایی ( تاریخ تاسیس اسفند ۱۳۹۶ )   

کارخانجات شهرک شمس آباد

تبلیغات گسترده  کارخانجات شهرک صنعتی تهران قم شهرک صنعتی حسن آباد شمس آباد نصیرآباد عباس آباد نوروزی

نیازمندیها – شهرک صنعتی قرچک

شما در این گروه میتوانید حرفه خودتون را اعلام و هر کسی که نیاز داره بتونه از هنر و حرفه شما استفاده کنه و یا میتونید اجناس فروشی املاک فروشی و …. را اعلام بفرمایید.

تولیدات و نیازمندی واحدهای شهرک های صنعتی

معرفی تولیدات،خدمات و نیازمندیهای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی  زیر نظر مدیریت و روابط عمومی شهرکهای صنعتی

اعلام بار شهرک صنعتی بزرگ رازی شهرضا

((شهرک صنعتی بزرگ رازی شهرضا)) آدرس:شهرک صنعتی رنگسازان(رازی) شهرضا در کیلومتر 60 جاده اصفهان واقع گردیده است. مصوبه دولت جهت تاسیس شهرک در تاریخ 27 اسفندماه 1371 صادرشد.

♨️صنعت پلیمر ایران♨️

امید نادرخانی   کارشناس امور معاملات در بورس کالای ایران

مدیران صنایع و کارآفرینان کشور

گروه تخصّصی مدیران صنایع  و کارآفرینان کل کشور   پیوند صنایع مختلف کشور جهت تامین زنجیره مواد اولیه، ماشین آلات، تجهیزات و …  ⚠️مدیران این گروه مسئولیتی در قبال تبلیغات، آگهی و مطالب ارسالی به گروه نداشته و آنها را تایید و یا تکذیب نمی نمایند.

گروه سی ان سی شهرک صنعتی چهاردانگه

صنعت چوب ‌‌‌‌‌‌ دستگاههای وابسته  مواد اولیه   

صنعت نساجی ایران

اولین گروه  پر جمعیت صنعت نساجی  با اعضای فعال مهندسی نساجی

آزمایشات و تکنولوژی صنایع غذایی

به بزرگترین گروه صنایع غذایی کشور خوش آمدید  

امداد و غذا رسانی شهرک صنعتی پرند

گروه فیش ضایعات(شهرک صنعتی)

شهرک صنعتی امیر کبیر

کسب و کار زیاد معرف کسب خود باشید  پیام غیر تبلیغ صنعتی  شرایط گذاشتن پیام تبلیغاتی=عضو کردن ۱۰ نفر عضو کردن ۱۵ نفر=سنجاق شدن به گروه جهت ارتباط موفقیت نتیجه تلاش شما_موفق باشیدو سربلند

پرسش پاسخ برق صنعتی

نخبگان کارآفرینان صنعت و تولید

فعالان شهرک صنعتی شمس‌آباد

ارسال آگهی‌های استخدام، معرفی کارجو و خدمات و محصولات برای سهولت دسترسی و ارتباط فعالان شهرک صنعتی شمس‌آباد با یکدیگر

منبع یابی صنایع انرژی (میصا)

عرضه توانمندیها، تجهیزات و خدمات شرکتهای فعال در حوزه نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و نیرو   راهکاری برای منبع یابی و برقراری ارتباط در زنجیره تأمین حوزه انرژی  ساعت کار نمایشگاه: ۸ الی ۲۴ 

پیشکسوتان صنعت پلاستیک ایران

مشکلات صنعتگران درباره ارزش افزوده

تامین مواد اولیه شوینده، شیمیایی، غذایی

buying & selling خرید و فروش عمده کالا مواد اولیه صنایع غذایی، شیمیایی و شوینده تعامل بین تجار، تولید کنندگان و فروشندگان

اعلام بار شهرک صنعتی خرمدشت قزوین و حومه

اعلام بار: از مبدا شهرک صنعتی خرمدشت  نوع بارگیر  خاور.۹۱۱‌.تک .جفت .تریلی .ترانزیت

شهرک صنعتی سیمین دشت

صنعت گران شهرک صنعتی سیمین دشت …….

تبلیغات صنعت پلاستیک و گرانول ایرانیان نوین‌‌

گروه تبلیغات شهرک های صنعتی صنعت تهویه. کانال سازان.سوله. پوشش سقف سوله . گلخانه . آهن آلات صنعتی و ساختمانی

اعلانات_شهرک صنعتی لالجین

گروه اعلانات شهرک صنعتی لالجین 

.کاریابی شهرک صنعتی لالجین

دانلود رایگان بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران

 از شهرک های صنعتی ایران می‌توان به شهرک صنعتی شمس آباد واقع در جنوب تهران اشاره کرد. اگر به دنبال بانک اطلاعاتی بروز از این شهرک هستید پیشنهاد ما مطالعه ” بانک اطلاعاتی شهرک صنعتی شمس آباد ” است

آیا می‌توانم همین الان بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران رو دانلود کنم؟

بله، در هر زمانی می‌توانید بانک موبایل اعضای قبلی و فعلی این گروه‌ها را به آسانی دانلود کنید. تمام نکات لازم در ویدئوی زیر آورده شده است پس لطفا ویدئو را تا انتها مشاهده کنید. در صورت هر مشکل یا ابهامی، لطفا با ما تماس بگیرید.

بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران - ایده کاو

برای دریافت کالا به صورت عمده دسترسی به بانک اطلاعات بروز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر در این حوزه نیازمند اطلاعات بروز هستید توصیه می‌کنیم بانک اطلاعات تولید کنندگان مواد غذایی را مطالعه کنید.

آیا می‌توانم به بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران در واتساپ پیام انبوه ارسال کنم؟

بله، ابزار و روش انجام این کار را به رایگان و ساده در ویدئوی زیر به نام نرم‌افزار بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender) آموزش داده شده است. پیشنهاد می کنیم تا انتها مشاهده فرمایید و در صورتیکه هر ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

در ویدئوی بالا، جزئیاتی  آورده شده که علاوه بر آن می‌توانید به مقاله آموزش ارسال پیام انبوه در واتساپ مراجعه کنید. پیشنهاد می‌شود ویدئوی بالا و این مقاله را دنبال کنید. و تا دقایقی دیگر، کار ارسال پیام انبوه در واتساپ رو شروع کنید. همچنین لایسنس رایگان بالک واتساپ سندر (Bulk WhatsApp Sender)  در صفحه خرید بالک واتساپ سندر آورده شده است.

از طرفی در ایده‌کاو، دوره‌ای آموزشی برای ارسال پیام انبوه غیرتبلیغاتی در واتساپ تهیه شده است که در صفحه دوره آموزش بازاریابی در واتساپ به همراه جزئیات تکمیلی آن مشاهده فرمایید.

آیا می‌توانید بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران رو به گروه تلگرامی من اضافه کنید؟

بله. می‌توانیم علاوه بر اینکه بانک موبایل اعضا گروه‌های تلگرامی، اعضای آنلاین این گروه‌ها را به گروه تلگرامی شما اضافه کنیم. در صورتیکه در تلگرام فعال هستید، این روش برای شما و کسب کارتان مفید است. لطفا ویدئوی زیر را ملاحظه فرمایید:

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ممبر کاملا هدفمند تلگرام برای کسب و کارتان، پیشنهاد ما مطالعه و مراجعه به صفحه خرید ممبر واقعی تلگرام است.

بیشتر بخوانید
بانک اطلاعات کارخانجات لبنی

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد: 2

پست های مرتبط

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • بابا زاده اصل
  ژانویه 29, 2024 12:27 ق.ظ

  برای خرید و انتخاب زمین شهرک های صنعتی هم میتونم از این اطلاعات شما استفاده کنم؟

  پاسخ
 • سارا دهقانی
  فوریه 1, 2024 12:29 ق.ظ

  سامانه شرکت شهرک های صنعتی رو با کدوم اطلاعات شما مستقیما می‌تونم داشته باشم ؟ اصلا میشه؟؟؟

  پاسخ
 • لیست کارخانه های ایران رو میشه بر اساس دسته بندی شهرها به من تحویل بدین؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید