بازاریابی فروش کپی‌رایت عنوان کتاب ایرانی در فلوشیپ ترکیه به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ‌ ششمین فلوشیپ ادبی استانبول از فردا 19 تا 22 اسفند در کشور ترکیه برگزار می‌شود

بازاریابی فروش کپی‌رایت عنوان کتاب ایرانی در فلوشیپ ترکیه به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ‌ ششمین فلوشیپ ادبی استانبول از فردا 19 تا 22 اسفند در کشور ترکیه برگزار می‌شود. از ایران نیز برخی ناشران و آژانس‌ادبی پل و نماینده گرنت جمهوری اسلامی ایران حضور دارند.

مجید جعفری اقدمT مدیر آژانس ادبی پلT در این رابطه به تسنیم گفت:‌ این دوره از فلوشیپ استانبول با حضور 140 ناشر و آژانس ادبی از کشور ترکیه و بیش از 150 ناشر از کشورهای جهان از جمله ایران از 19 تا 21 اسفند ماه 1399 در محل هتل جواهیر استانبول برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در یک‌سالی که گذشت به دلیل تبعات ناشی از شیوع کووید بسیاری از صنایع و کسب و کارها آسیب‌های جدی دیدند. در حوزه چاپ و نشر نیز همانند سایر بخش‌ها برخی مجبور به تعدیل نیرو شدند و برخی دیگر کسب و کار خود را تغییر دادند و با ورود به عرصه‌های دیگر تلاش کردند حرفه جدید و سودآورتری را تجربه کنند.

این موضوع در صنعت چاپ ملموس‌تر بوده است به‌طوری که بخش زیادی از چاپخانه‌های افست با گرایش‌های مختلف چاپ به سمت حوزه لیبل و بسته‌بندی رفتند و به گفته بسیاری از دست‌اندرکاران و فعالان این حوزه امروز دیگر چیزی به نام چاپخانه چاپ کتاب به شکل گذشته نداریم. به‌طوری که اکنون چاپخانه‌ها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند یا تعطیل می‌کنند و به سراغ کسب و کاری خارج از حوزه چاپ می‌روند یا دنبال راهی برای ادامه مسیر هستند تا بتوانند از این مرحله گذر کنند.

چاپخانه‌هایی که تا پیش از این درصد کارشان در حوزه کتاب و مجله بود به ناچار با یک سوم ظرفیت خود مشغول کارند. در این زمینه یکی از چاپخانه‌های قدیمی تهران که تقریبا ورق ماشین و مترمربع فضا در بهترین نقطه و مرکز چاپ در خیابان ظهیرالاسلام فعال بود کار خود را نیمه‌تعطیل کرده و با خروج از تهران یک چاپخانه لیبل راه‌اندازی کرده است.

علیکم السلام برای تقسیم بندی اوقات شبانه روز به ذکر خداوند و کسب و کار دنیا برای مسلمانان است لطفا مطلب زیر را بخوانید

چرا هر شبانه روز هفده رکعت نماز میخوانیم؟

حکمت تعداد رکعات نماز در هر شبانه روز اینگونه بیان شده است که

معمولا یک نفر مسلمان در هر شبانه روز هفده ساعت بیدار است
دوازده ساعت در روز
سه ساعت بعداز نماز مغرب
و دو ساعت قبل از فجر صبح

بنابراین تعداد رکعات نماز از طرف خداوند رحمان به گونه ای تقسیم و تنظیم شده است که هر یک رکعت قصور و گناهان یک ساعت از عمر انسان را جبران نماید…

ک ر م بین و لطف خداوندگار !!!

صدای اهل سنت
https://t.me/joinchat/UtNdER1zx8QvKJzd

برترین تکنیک های بازاریابی برای حفظ مشتری

قسمت دوم

– خریدار خواسته‌های مشتری باشید.

برخی از صاحبان کسب‌وکار چنان به ش م‌شان اطمینان دارند که به گمان‌شان آنچه عرضه می‌کنند بی برو برگرد همه‌ی خواسته‌های مشتری را برآورده می‌کند.

هیچ فکر کرده‌اید شاید پرسیدن از مشتری درباره‌ی خواسته‌هایش راه بهتری باشد؟!

این روز‌ها مصرف‌کنندگان حاضرند در ازای دریافت محتوای مناسب و هدفمند اطلاعات شخصی سودمندی را در اختیارتان بگذارند.

یکی از تکنیک های بازاریابی این است که پرسش‌های زیر را بپرسید:

کدام ویژگی محصول یا خدمت ما برای‌تان جذاب‌تر است؟

کدام‌‌یک کمترین جذابیت را برای‌تان دارد؟

چه چیز باعث می‌شود از مصرف محصول ما لذت ببرید؟

کدام مزیت‌ها برای شما مهم‌تر هستند؟ کدام ویژگی‌ها کاربردی‌تر هستند؟

مایلید چگونه از اخبار و اطلاعات مربوط به بهبود و ارتقاء محصول اخبار صنعت و آگاه شوید؟

از پرسش‌نامه‌ی آنلاین ایمیل رسانه‌های اجتماعی یا هر ابزار دیگری که استفاده می‌کنید سعی کنید اطلاعات دقیقی گردآوری کنید این اطلاعات نقش مهمی در تهیه‌‌ی پیام مناسب برای مشتریان‌تان دارد.

ادامه دارد…

منبع کانال مدیریت بازاریابی و فروش

آموزش فروش حرفه ای در سایت آمازون

مشاوره رایگان

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست