بازاریابی شبکه‌ای چگونه کار میکند

بازاریابی شبکه‌ای چگونه کار میکند؟

در بازاریابی شبکه‌ای ، شما اطلاعات و مهارت ‌های گسترش ارتباطات شخصی و حرفه‌ ای را به اشتراک میگذارید. شما برای این اشتراک اطلاعات که منتج به فروش کالا میشود پاداش میگیرید.

بازاریابی شبکه‌ای به شما قدرت میدهد تا شما بوسیله ارتباطات شخصی و حرفه‌ای خود سازمان شبکه‌ای فروش خود را بسازید ، در ضمن این قدرت را به هر شخص دیگری در سازمان شما نیز میدهد تا کاری مشابه را به انجام برساند ، و این باعث ایجاد رشدی تصاعدی در شبکه شما میگردد.

شما میتوانید از تلاش‌های به نتیجه رسیده شرکای تجاری شبکه خود درآمد داشته باشید. برخلاف شرکت ‌های سنتی که یک مدیر عامل در راس است ، در بازاریابی شبکه‌ای هر کس رئیس سازمان مستقل خود میباشد.

یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای محصولات را تدارک می‌بیند. سپس آنها با شبکه‌ای از نمایندگی ‌های مستقل ، که هر کدام در تجارت خودشان هستند مشارکت میکنند.

شرکت به مسائل تحقیقات و گسترش ، مسائل مالی ، مدیریت ، روابط عمومی ، تولید ، انبار داری ، بسته بندی ، کنترل کیفیت ، مدیریت اجرائی ، حمل و نقل ، پردازش اطلاعات و محاسبه و پرداخت چک‌های کمیسیون نمایندگی‌ها میپردازد.

مشارکت در برابر رقابت

یکی از دلایل موفقیت بازاریابی شبکه‌ای در دهه 1990 این بود که این صنعت مبتنی بر مشارکت است و نه رقابت. برخلاف تجارت سنتی ، پیشرفت کاری در بازاریابی شبکه‌ای مستقیما از کمک شما به کسانی که به کمپانی معرفی نمودید تا به موفقیت برسند بدست می‌آید.

بازاریابی شبکه‌ای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است که منتج به فروش کالا میشود. مردم به اینکار مشغول میشوند زیرا میخواهند سرانجام به پاداش واقعی که مطابق ارزش تلاش ‌شان است دست یابند.

آنها سرگرم اینکار میشوند زیرا شخصی با علاقه بسیار فرصت مهیج بازاریابی شبکه‌ای را با آنها نشان داده. آنها به اینکار می‌پیوندند زیرا آماده ایجاد یک تغییر هستند.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست