ایموجی از تعداد ایموجی‌ها مشخص است

وبلاگ بازاریابی و اخبار
بدون دیدگاه

#ایموجی

از تعداد ایموجی‌ها مشخص است که اینستاگرام جایی است که ما برای خندیدن، تشویق‌کردن، الهام‌گرفتن و به‌اشتراک‌گذاری تصاویر زیبا به آن مراجعه می‌کنیم.
در یک مطالعه اینستاگرامی دیگر، نشان داده شده است که افراد از ایموجی استفاده می‌کنند تا چیزی را انتقال دهند که متن به‌تنهایی قادر به‌انتقال آن نیست، یعنی احساسات و هیجانات. تعجبی ندارد که ایموجی قلب و حرکات دست جزو ۱۰ مورد اول این فهرست هستند. همچنین میزان استفاده از ایموجی‌ها در کشورهای مختلف متفاوت است. از بین کشورها فنلاند، فرانسه و انگلستان بیشترین درصد استفاده از ایموجی‌ها را به‌ خود اختصاص داده‌اند.

@psychomod

#ایموجی

ایموجی‌ای که می‌فرستید به فرد مقابل چه می‌گوید؟

روان‌شناسان می‌گویند اگر در پیام‌هایتان بیشتر از ایموجی‌های خندان استفاده می‌کنید، احتمالا شما فردی شاد و خلاق هستید، از فعالیت‌های جدید استقبال می‌کنید و در روابط‌تان با دیگران قابل‌اعتمادتر هستید.
در حقیقت، افرادی‌که از ایموجی‌های خندان و مهربان بیشتر استفاده می‌کنند معمولا احساس خوبی را به دیگران منتقل می‌کنند. محققان دریافته‌اند:
به‌نظر مردم، وقتی کسی بیشتر مواقع از ایموجی‌ها و استیکرهای خوشحال و مثبت استفاده می‌کند، یعنی او مهربان، گشاده‌رو و شاد است البته در بیشتر مواقع واقعا همین‌طور است.

به‌طورکلی کاربرد ایموجی‌ها با #برونگرایی و سادگی در ارتباط است. درحقیقت، محققان بر این باورند افرادی‌ که با بروزدادن احساسات خود مشکلی ندارند، بیشتر تمایل دارند که هنگام برقراری ارتباط با دیگران از ایموجی برای انتقال حالات هیجانی خودشان استفاده کنند.

استفاده از ایموجی ممکن است معنای دیگری هم داشته باشد. احتمال دارد نگران این باشید که پیام‌تان به‌خوبی درک شده است یا نه و می‌ خواهید از سوءتفاهم جلوگیری کنید. شاید هم در تلاش هستید از نظر عاطفی با مخاطب‌تان ارتباط برقرار کنید و حس خصوصی‌بودن بیشتری به گفت‌وگویتان بدهید.
برخی افراد هم با این تصور که از همان ابتدای پیام ممکن است دیگران قضاوت‌شان کنند، سعی می‌کنند ایموجی‌های غمگین یا منفی را کمتر ردوبدل کنند.
همچنین فردی‌ که به‌جای ایموجی‌های معمولی سعی می‌کند از انواع دقیق‌تر آن استفاده کند، ممکن است فرد خلاقی باشد و احتمالا توانایی خوبی برای برقراری ارتباط دارد.

@psychomod

شرایط تسلطی بر شما ندارند. یک روز ترافیک آزارتان می‌دهد، روز دیگر آنقدر سرحال هستید که در همان ترافیک عین خیالتان نیست. مساله ترافیک نیست رویدادها اهمیتی ندارند همواره وضعیت ذهنی شماست که تعیین کننده است.

#جان_گوردون
@psychomod

 

#واژه_آرایی

می‌خواستم رها شوم از عاشقانه‌ها
دیدم که در نگاه تو حاصل نمی‌شود
تا نیستی تمام غزل‌ها معلق‌اند
این شعر مدتی‌ست که کامل نمی‌شود.

#نجمه_زارع

@psychomod

آیا شباهت مراحل اولیه جنینی انواع مهره داران می‌تواند نشان‌دهنده نیای مشترک بین آنها باشد؟

@psychomod

6403da2a-6465-43ef-90ca-9dbbb7545f9a.jpg

#طبیعت
لذت ببرید

دوستی خرس قهوه‌ای و گرگ خاکستری یک عکاس در فنلاند ده روز این دو را رصد کرده و دیده این‌دو همیشه باهم هستند، باهم شکار میکنند و شکار را باهم میخورند

@psychomod

c0ce077a-dd73-4c18-a58b-4db071871ce6.jpg

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست