آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌ کارت شخصی

ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌ کارت شخصی

در حال حاضر سقف ارسال پیامک تک بخشی (70 حرف فارسی) با سیم‌کارت شخصی، 500 پیامک می‌باشد. چنانچه پیامک شما دو بخشی باشد، یعنی بین 70 تا حدود 140 حرف داشته باشد، این محدودیت به 250 پیامک تقلیل می‌یابد.

برای اینکه بفهیم پیامکی که می‌نویسیم چند بخشی است، ابتدا در گوشی موبایل، متن پیامک را بنویسید. در آنجا نشان داده می‌شود که پیامک شامل چند بخش می‌شود.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

بانک موبایل هدفمند در ایده‌کاو چگونه به دست می‌آید؟

در ایده‌کاو برای هر کسب‌وکاری بسته به نیاز آن کسب‌وکار و جامعه هدفی که دارد، پیشنهادهای مختلفی برای بانک موبایل هدفمند وجود دارد. بنابراین پس از مطالعه این مقاله برای اینکه بتوانیم مشاوره بانک موبایل مخصوص کسب‌وکار شما را ارائه دهیم، در واتساپ یا تلگرام به شماره 09121400237 پیام ارسال فرمایید و با ویسی کسب‌وکار خودتون رو معرفی فرمایید. سعی می‌کنیم در اسرع وقت به پیام شما پاسخ دهیم و توضیحات لازم در خصوص بانک موبایل برای کسب‌وکار شما را ارائه دهیم.

اما به صورت خلاصه، ما در ایده‌کاو، با جستجو در میان نزدیک به 2 میلیون گروه تلگرامی و 4 میلیون کانال تلگرامی جستجو می‌زنیم و گروه‌ها و کانال‌هایی رو پیدا می‌کنیم که یا اعضا و یا مدیران آنها مشتریان خوبی برای کسب‌وکار شما هستند. فرض کنیم شما تولید کفش دارید. در ایده‌کاو می‌توان گروه‌های تلگرامی بسیاری پیدا کرد که اعضای آنها در صنف فروش، پخش و تولید کفش هستند. می‌توان تعدادی از این گروه‌ها رو به صورت زیر نام برد:

  • صنعت کفش ایران
  • صنعت کفش کل ایران
  • تبلیغات مرکزی صنعت کفش کل ایران
  • نمایشگاه صنعت کفش ایران
  • بزرگترین‌گروه صنعت‌کفش تبلیغات کل‌ایران
  • گروه صنعت کفش تبریز (IRAN)
  • صنعت کفش دهنار
  • کفش های قم و تبلیغات کفش های قم ازاد
  • گروه صنعت کیف و کفش خاص
  • و ….

در گام اول، تلفن و مشخصات اعضای این گروه‌های تلگرامی که مشتریان خوبی برای مثلا برای تولیدی کفش هستند برایتان ارسال می‌شود.

در گام دوم، برای مثلا شخصی که تولیدی کفش دارد، در میان کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی که در ایده‌کاو رصد شده‌اند، گروه‌ها وکانال‌هایی رو پیدا می‌کنیم که مثلا در عنوان آنها “فروشگاه کفش” وجود دارد. لذا در این مثال تلفن و مشخصات هزاران مدیر کانال و فروشگاه کفش رو برایتان ارسال می‌کنیم.

چگونه بانک موبایل رایگان دریافت کنم؟

کافی است در تلگرام و یا واتساپ به 09121400237 پیام ارسال کنید و در ویسی کسب‌وکار خودتون رو توضیح دهید. در گام اول به صورت رایگان تلفن و مشخصات 50 مدیر کانال و گروه تلگرامی که مشتریان خوبی برای شما هستند رو ارسال می‌‌کنیم و یا تلفن و مشخصات 80 نفر از اعضای گروه‌های تلگرامی که می‌توانند مشتریان خوبی برای شما باشند ارسال می‌کنیم.

نمونه بانک تلفن از مدیران گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی

نمونه بانک تلفن از اعضای گروه‌های تلگرامی

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

چگونه پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت خودم ارسال کنم؟

مراحل به صورت گام به گام در زیر توضیح داده شده است. لطفا بر اساس دستورالعمل زیر انجام دهید:

از لینک زیر اپلیکیشن اندروید ایده‌کاو رو دانلود بفرمایید:

دانلود اپلیکیشن اندروید ایده‌کاو

با کلیک روی لینک بالا احتمالا صفحه‌ای مشابه زیر به شما نشان داده می‌شود تا اجازه دانلود اپلیکیشن رو از شما بگیره. البته بستگی به نسخه اندروید موبایلتون و یا نسخه iOS احتمالا پیامی که می‌بینید متفاوت خواهد بود.

از آنجایی که لینک اپلیکیشن ایده‌کاو رو سایت‌هایی مثل بازار و یا گوگل دانلود نمی‌کنید، پیغامی مشابه زیر به شما نشان می‌دهد که این اپلیکیشن می‌تواند به موبایل شما آسیب برساند. گزینه Download Anyway رو انتخاب بفرمایید تا مراحل دانلود ادامه یابد.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

سپس بعد از اینکه دانلود اپلیکیشن اتمام یافت، مشابه شکل زیر گزینه Open را بزنید:

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

سپس گزینه Install رو انتخاب بفرمایید تا نصب اپلیکیشن اندروید ایده‌کاو شروع شود.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

پس از نصب موفق، پیامی مشابه زیر مشاهده خواهید کرد و گزینه Open رو انتخاب بفرمایید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

سپس صفحه‌ای مشابه شکل زیر را ملاحظه خواهید کرد که توضیحاتی اولیه درباره این اپلیکیشن در آن آمده است. مشابه شکل زیر، لطفا گزینه ورود رو بزنید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

سپس صفحه‌ای مشابه شکل زیر را مشاهده خواهید کرد که از شما می‌خواهد شماره موبایل و رمز عبور خودتون رو وارد فرمایید. اگر در خصوص کسب‌وکار خودتون تاکنون با ما صحبت نکرده‌اید، لطفا در تلگرام یا واتساپ به 09121400237  پیام ارسال فرمایید. با ویسی کسب‌وکار خودتون رو توضیح دهید تا علاوه بر بانک تلفن رایگان، رمز عبور نیز برایتان ارسال شود. البته دریافت رمز عبور باتوجه به شماره موبایلتون از سایت ایده‌کاو، بسیار آسان است. باز گزینه ورود/ثبت نام که بالای سایت سمت چپ قرار دارد، می‌توانید ثبت نام رو انجام دهید و با پیامک، رمز عبورتون رو دریافت کنید. در صورت هر مشکلی حتما به ما در تلگرام یا واتساپ تماس بگیرید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

لطفا باتوجه به آیکون شکل بعدی، آن را کلیک بفرمایید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

پس از کلیک، شکل زیر را ملاحظه خواهید کرد. لطفا مشابه این شکل، گزینه دانلود تلفن مشتریان و ارسال پیامک را انتخاب بفرمایید:

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

سپس دو صفحه بعدی رو مشاهده خواهید کرد که نیاز است تا مجوزها را تایید بفرمایید.

برای اینکه بتوانید بانک شماره موبایلی که برای شما آماده شده است رو دانلود کنید، لطفا آیکون شکل زیر رو کلیک نمایید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

سپس پنجره‌ای مشابه شکل زیر می‌بینید که می‌توانید فایل رو دانلود کنید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

پس از دانلود گزینه نمایش به شما نشان داده خواهد شد که با کلیک روی آن می‌توانید فایل اکسل رو باز نمایید. البته معمولا روی گوشی‌های اندروید، برنامه اکسل برای نمایش فایل‌هایی با پسوند xls وجود دارد. چنانچه برنامه اکسل روی گوشی شما وجود ندارد، می‌توانید فایل اکسل از بانک شماره موبایل رو به کامپیوتر منتقل کنید و در آنجا باز کنید.

فایل دانلود شده، مشابه شکل زیر خواهد بود.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

البته اگر خواسته باشید به این فایل اکسل دسترسی داشته باشید، در برنامه مشاهده فایل‌ها در اندروید، به مسیر حافظه داخلی گوشی بروید، پوشه Idekav رو انتخاب کنید و در آن پوشه Downloads رو انتخاب کنید. فایل‌های اکسل دانلود شده در این مسیر قرار دارند.

برای ارسال پیامک با همین موبایل و سیم‌کارتی که در موبایل قرار دارد، مشابه شکل زیر، دکمه ارسال رو بزنید.

آموزش ارسال پیامک انبوه با موبایل و سیم‌کارت

البته همانگونه که در شکل بالا مشخص شده است، می‌توانید یکی از سیم‌کارتهای موبایلتون رو انتخاب بفرمایید و فاصله زمانی بین ارسال‌ها رو هم مشخص نمایید.

در اینجا نیاز هست تا مجوز دسترسی برای ارسال پیامک را بدهید. لطفا مطابق با دو شکل بعدی، مجوزها را تایید بفرمایید.

سپس برنامه شروع به ارسال پیامک‌ها می‌کند که دکمه ارسال تبدیل به دکمه توقف می‌شود. حتما توجه داشته باشید که از سقف تعداد پیامک ارسالی با موبایل تجاوز نکنید و پس از رسیدن به سقفی که خودتون مشخص کرده‌اید، دکمه توقف رو بزنید. پس با عوض کردن سیم‌کارت و یا روز بعد، می‌توانید مجدد دکمه ادامه رو بزنید.

اگر به قسمت پیامک‌های موبایلتون مراجعه کنید، مشاهده می‌کنید که در سابقه پیامک‌ها، پیامک‌هایی که ارسال شده‌اند، وجود دارد.

نکته مهم: چنانچه از وسط ارسال، به هر دلیلی بخواهید تا ارسال‌ها از ابتدا انجام شود و مجدد از سرور ایده‌کاو، متن پیام‌ها خوانده شود، لطفا در قسمت فایل‌ها ابتدا به حافظه گوشی موبایل بروید، سپس پوشه Idekav رو انتخاب بفرمایید و سپس  وارد پوشه idekavDatabase بشوید و در این پوشه، 2 فایل وجود دارد که هر دوی این فایل‌ها را پاک بفرمایید. چنانچه مجدد دکمه ارسال رو بزنید، پیام‌ها از ابتدا با اطلاعاتی که در سرور ایده‌کاو وجود دارد، از ابتدا ارسال خواهد شد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد: 2

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید