ادامه : رئیس اتاق کرمانشاه خاطرنشان کرد: البته بر اساس قانون بهبود فضای کسب و کار نیز وظیفه ایجاد تشکل‌های اقتصادی به اتاق بازرگانی سپرده شده و حتی در کرمانشاه پیگیر انجمن‌هایی در حوزه اقتصاد هنر خبرنگاری و

ادامه :

رئیس اتاق کرمانشاه خاطرنشان کرد: البته بر اساس قانون بهبود فضای کسب و کار نیز وظیفه ایجاد تشکل‌های اقتصادی به اتاق بازرگانی سپرده شده و حتی در کرمانشاه پیگیر انجمن‌هایی در حوزه اقتصاد هنر خبرنگاری و … نیز هستیم.

کاشفی با تاکید بر اینکه قرار نیست انجمن صنعت ساختمان با سایر تشکل‌هایی که در حوزه ساخت و ساز در استان داریم موازی کاری داشته باشد یادآور شد: هدف از تاسیس این انجمن هم افزایی با سایر انجمن‌های موجود در عین حفظ استقلال آنها است. به علاوه می‌توان در آینده حتی صنایع مرتبط با صنعت ساختمان را نیز به این انجمن اضافه کرد.

به گفته وی انجمن صنعت ساختمان استان کرمانشاه بنا به اشتیاق و استقبال فعالین این عرصه ایجاد شده و مانند سایر تشکل‌های زیر مجموعه اتاق بازرگانی از حمایت‌های مالی و معنوی اتاق کرمانشاه برخوردار خواهد بود.


بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

رئیس اتاق کرمانشاه از اعضای توانمند و با سوادی که برای حضور در این انجمن اعلام آمادگی کردند یاد کرد و افزود: معتقدم انجمن صنعت ساختمان تشکلی موفق و رشید با بنیه علمی قوی خواهد بود.

وی تصویب اساسنامه انجمن تعیین شرایط عضویت و حق عضویت و ورودی سالانه و در نهایت انتخابات هیات رئیسه را اقداماتی دانست که در گام بعدی باید برای انجمن صنعت ساختمان کرمانشاه انجام شود.

کاشفی اظهار کرد: برای هیات رییسه این انجمن پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل و همچنین یک بازرس اصلی و یک بازرس علی‌البدل انتخاب خواهد شد.

در ادامه با برگزاری انتخاب که با حضور نفر از واجدین شرایط صورت گرفت آقایان آرش شادفر محمدرضا دادگر بابک نظری کیانوش رضایی و مهرداد محبی به عنوان اعضای اصلی و آقایان فرمان صفری و محسن ناجی‌پور به عنوان اعضای علی‌البدل هیات رییسه انجمن صنعت ساختمان کرمانشاه انتخاب شدند.

همچنین محسن سلیمی و معین تبرک نیز به ترتیب بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل شدند.

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست