اتحادیه کسب و کارهای مجازی در حوزه سلامت آنلاین و آگهی آنلاین پروانه کسب صادر می‌کند

اتحادیه کسب و کارهای مجازی در حوزه سلامت آنلاین و آگهی آنلاین پروانه کسب صادر می‌کند

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران در نامه‌ای به اتحادیه کسب و کارهای مجازی ضوابط خاص داخلی این اتحادیه درخصوص رسته های شغلی سامانه های ارائه انواع خدمات و کالا بر بستر فضای مجازی را ابلاغ کرد. به این ترتیب اتحادیه کسب و کارهای مجازی از این پس می‌تواند براساس ضوابط تعیین شده در حوز‌ه‌ سلامت آنلاین و آگهی آنلاین و جابه جایی های هوشمند و غیره هم مجوز کسب صادر کند.
پیش از این، در برخی از حوزه‌ها، اعم از طلا و همچنین سلامت آنلاین پروانه کسب صادر نمی‌کرد اما از این پس کسب و‌ کارها می‌توانند مطابق ضوابط اعلام شده اقدام به دریافت پروانه کسب در این حوزه‌ها کنند.
براساس ضوابط مشخص شده در رسته شغلی حوزه سلامت، منظور از سامانه‌ آنلاین ارائه کالا و خدمات سلامت، سامانه‌ای است مشتمل بر انواع بستر فضای مجازی (سایبری) که ارائه کالا و خدمات یا ایجاد ارتباط و توافق بین متخصص و مصرف کننده یا کاربر خدمات در حوزه سلامت را برای کاربران این سامانه فراهم می‌کند.
اکوموتیو

کمک در ترویج یک کسب و کار اجتماعی در حوزه عشایر ایران و در عین حال کسب منفعت و حتی درآمد دلاری از این راه!
توضیحات مفصل رو در این لینک ببینید و مختصری از توضیحات رو در همین زیر هم خواهیم گفت.
https://nomad.tours/nomads/21656/iranomad-campaign/
در کمپین جمع سپاری فعلی ایرانومد هم تورها و هم محصولات ارگانیک عشایری بصورت بین المللی پیش‌فروش می‌شود. صفحه کمپین رو از اینجا ببینید: igg.me/at/IRANomad
با پیوستن به چالشمون در پخش کمپین هم به ما کمک میشه تا بعد از یک سال سخت جانی تازه بگیریم و هم برای پخش کننده‌ها جوایزی رو در نظر گرفتم. مدل جبران زحمات به این صورت هست که بین 15%تا 33% از فروش ناشی از معرفی توسط شما رو بصورت نقدی و غیر نقدی به خودتان برمی‌گردانیم و مضاف بر اون اولویت جذب در تیم مارکتینگ ایرانومد برای افرادی که در این چالش خودی نشان دهند، وجود داره.
از کجا باید شروع کرد؟
1- لینک اختصاصی‌ت رو بساز و یا اگه امکان پرداخت دلاری نداری، از ما بخواه که لینک اختصاصی‌ت رو بفرستیم (واتساپ:09131798395 ایمیل: [email protected])
2-از طریق اون لینک کمپین رو معرفی کن و در ازای هر پرداختی که از این طریق بشه جبران زحمات شما بصورت نقدی تا 15 درصد و بصورت غیرنقدی تا 33درصد از میزان پرداختی که از طریق لینک شما صورت می‌گیره، وجود داره.
برای هرگونه سوالی در خدمتتون هستم (@mohamwadmalekshahi)
این پیام رو برای دوستانی که به شبکه‌ای از افراد مقیم در خارج از ایران وصل هستند و یا به هر دلیلی این چالش ممکنه براشون جذاب باشه بازارسال کنید.

9fc68878-f5cf-4cb2-a7a9-826a7f74e6c9.jpg

چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای ها: 0

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست