آیا ممبر هدفمند به کانال اضافه می‌شود؟

سوال پرتکراری که از ما پرسیده می‌شود، این است که شما که ممبر هدفمند اضافه می‌کنید، می‌توانید ممبر رو به کانال ما اضافه کنید. البته برخی از عزیزان تصور می‌کنند که ما ممبر رو به کانال تلگرامی آنها اضافه می‌کنیم.
پاسخ ما این هست که، خیر، ما نمی‌تونیم ممبرهای هدفمند، مثلا اگر فرض کنیم کار شما آموزش سهام و بورس و رمزارز و بازارهای مالی است، بیاییم افرادی رو که در گروه‌های بورس و رمزارز دیگر هستند رو به کانال تلگرامی شما اضافه کنیم. تلگرام این اجازه رو به ما نمی‌دهد. تنها راه برای اینکه کسی عضو کانال تلگرامی شما شود این هست که اون فرد، خودش لینک کانال تلگرامی شما رو بزنه و با این روش، عضو کانال تلگرامی شما شود.
پس راه حل، چیست؟
ما فقط می‌تونیم به گروه شما اضافه کنیم. لذا شما گروهی ایجاد می‌کنید، دقیقا مشابه کانالتون، با همون عکس و توضیحات، و مثلا اسم گروه هم میذارید “کانال آموزش رمزارز”. سپس در تنظیمات تلگرام هم تنظیم می‌کنید که کسی غیر از مدیر گروه نتواند در گروه پیام ارسال کند و فقط اعضا بتوانند اعضای جدید به گروه اضافه کنند. لذا افرادی که عضو گروه تلگرامی شما می‌شوند، از آنجایی که جایی برای گذاشتن پیام ندارند، احساسی مشابه کانال بهشون دست می‌دهد و البته شما هم رفتاری مشابه کاناب در این گروه خواهید داشت. مثلا روزانه حداکثر چند تا پست در این گروه، از کانال فوروارد می‌کنید.
البته برخی از مدیران گروه برای اینکه کسی نتونه پیام در گروه قرار دهد و یا فوروارد کند، کنترل اون رو با ربات انجام می‌دهند و اگر کسی پیامی در گروه قرار دهد، توسط ربات به صورت خودکار پاک می‌شود که البته این روش احساس خوبی رو به کاربر منتقل نمی‌کند.
اگر سوال این باشد که چرا پست رو از کانال به این گروه فووارد کنم، پاسخ این است که اگر پستی رو مستقیما در گروه قرار دهید، تعداد نمایش‌ها یا ویوهای پست رو نشون نمی‌دهد ولی اگر پست از کانال به گروه فوروارد شود، هر فردی که در گروه اون پست رو می‌بینه، یکی به تعداد نمایش‌های پست اضافه می‌شود.

در خواست مشاوره تبلیغات در تلگرام

این مطلب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد: 0

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید