آقای آرتاشس تومانیان سفیر جمهوری ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران روز اول ماه مارس خانم تالین منصوریان رئیس مرکز سرمایه گذاری و کسب و کار شرکت ملی نفت ایران را به حضور پذیرفتند

آقای آرتاشس تومانیان سفیر جمهوری ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران روز اول ماه مارس خانم تالین منصوریان رئیس مرکز سرمایه گذاری و کسب و کار شرکت ملی نفت ایران را به حضور پذیرفتند.
سفیر جمهوری ارمنستان از این مقام ارمنی که در فعالیتهای تخصصی خود به جایگاه والائی نائل شده و اینک نیز به عملکرد سودمند خود ادامه میدهد تقدیر نمودند.
طرفین در این دیدار اوضاع فعلی همکاریهای اقتصادی و علمی-فنی ارمنستان – ایران و چشم انداز آتی آن را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

♡استخدام و کسب و کار در تلگرام و اینستاگرام

از علاقه مندان در زمینه کسب و کار به صورت استخدامی در فضای مجازی و تلگرام و اینستاگرام دعوت به همکاری می شود
تایپیست مترجم غیر حضوری دایرکتر اینستاگرام فروش محصول پشتیبان و پاسخگویی آنلاین تامین پروژه
حقوق: الی میلیون تومان درماه.بستگی به میزان فعالیت
آموزش رایگان از طریق تلگرام همراه با پشتیبانی
بدون محدودیت سنی و تحصیلی
واریزی روزانه
امکان انجام چند رده شغلی باهم
دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی
دارای تاییدیه پلیس فتا
هزینه ثبت نام سی و نه هزارتومان میباشد (جهت مشاهده بیشتر به پیوی مراجعه کنید)♡

چگونه کسب و کارمان را متحول کنیم؟

برایان تریسی در کتاب فقط این هفت کار را انجام بده و موفق شو می‌گوید:

در بسیاری از کشورهای جهان مردم و صاحبان کسب و کار پیش من می‌آیند و همه‌شان تقریبا جمله‌ای با این مضمون می‌گویند: تو زندگی و کسب و کار من را متحول کردی .

وقتی از آنها می‌پرسم چه چیزی در کتاب‌ها و دوره‌های من بود که خیلی کمک‌تان کرد؟ همیشه با صدای رسا می‌گویند: به ما یاد دادی در زندگی و کسب و کارمان هدف داشته باشیم .

خود من وقتی 24 ساله بودم اهدافم را روی یک تکه کاغذ نوشتم و فقط روی آنها تمرکز کردم. بعد از آن بود که کلی زندگی‌ام تغییر کرد.

به نظر من رمز موفقیت در زندگی و کسب و کار این است که اهداف مشخصی داشته باشیم آنها را به ترتیب اولویت بنویسیم روی دستیابی به آنها تمرکز کنیم و تمام کارهایی که ربطی به اهداف‌مان ندارند را کنار بگذاریم.

وقتی هدف زندگی و کسب و کارتان را می‌دانید و به آن ایمان دارید هر کاری که برای رسیدن به آنها لازم است را انجام می‌دهید و هر سختی را تحمل می‌کنید. به قول فریدریش نیچه: کسی که چرای زندگی‌اش را می‌داند تقریبا هر چگونه‌ای را می‌تواند تحمل کند .

دلیل اصلی تفاوت زیاد در نابرابری درآمد بین 99 درصد مردم عادی با یک درصد مردم ثروتمند در این است که آن یک درصد کسانی هستند که هدف‌ها و برنامه‌های واضح مشخص و نوشته‌ شده‌ای دارند و آن 99 درصد دیگر این گونه عمل نمی‌کنند.

با کلیک روی لینک زیر به گروه ما بپیوندید:

@brandmba

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست